Rekomendowane Centrum Pobytowe
Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku

AEROBIK

Zapraszamy na zajęcia aerobiku. Zajęcia odbywają się od 19.00 do 20.00 w każdy wtorek i czwartek.
Cena 5,50zł za godzinę.

Siłownia - rezerwacje

Siłownia jest zarezerwowana


w poniedziałki 15.30 - 17.00

HALÓWKA

Po bieżące informacje dotyczące halówki zapraszamy bezpośrednio na stronę rogrywek osir.lubawa.pl/halowka

Hala - promocja

Iformujemy o możliwości korzystania z hali sportowej przy ul Łąkowej 8 . w soboty, niedziele oraz dni świątecznych w cenie tylko 28zł/godz

?
Aa Aa Aa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie

Terminarz rozgrywek 11 Edycji - sezon 2007/2008

Otwarte Mistrzostwa Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy

Godziny spotkań 1 kolejka - 11.11.2007r.Wynik
1.Martin Junior - Makrodach Rumienica2:1
2.Szynaka Meble - Libro3:1
3.VBCH - VBCH Junior4:3
4.Rolnik - Martin1:2
5.Oristo - OSiR3:5
6.Motor Juniorzy - LPB Lubawa8:1
7.Swedwood - Szkłomal1:1
8.Szynaka Uczniowie - Joga Bonito5:10
Godziny spotkań 2 kolejka - 18.11.2007r.Wynik
1.Martin Junior - Szynaka Ucz.2:4
2.Makrodach Rumienica - Libro2:7
3.Szkłomal - Motor Juniorzy0:1
4.LPB Lubawa - Oristo3:4
5.Joga Bonito - Swedwood2:4
6.OSiR - Rolnik2:2
7.VBCH Junior - Szynaka Meble4:10
8.Martin - VBCH2:3
Godziny spotkań 3 kolejka - 25.11.2007r.Wynik
1.VBCH Junior - Libro3:4
2.Szynaka Meble - Martin6:1
3.VBCH - OSiR3:2
4.Joga Bonito - Motor Juniorzy2:5
5.Rolnik - LPB Lubawa1:1
6.Oristo - Szkłomal3:4
7.Swedwood - Martin Junior3:1
8.Makrodach Rumienica - Szynaka Uczniowie3:5
Godziny spotkań 4 kolejka - 02.12.2007r.Wynik
1.Szynaka Uczniowie - Swedwood3:5
2.Martin Junior - Motor Juniorzy0:9
3.Szkłomal - Rolnik4:2
4.Joga Bonito - Oristo5:1
5.LPB Lubawa - VBCH0:6
6.OSiR - Szynaka Meble1:2
7.Martin - Libro2:2
8.Makrodach Rumienica - VBCH Junior1:7
Godziny spotkań 5 kolejka - 09.12.2007r.Wynik
1.VBCH Junior - Martin2:6
2.Libro - OSiR6:3
3.Szynaka Meble - LPB Lubawa16:0
4.Rolnik - Joga Bonito2:7
5.Swedwood - Makrodach Rumienica7:1
6.Oristo - Martin Junior3:1
7.Motor Juniorzy - Szynaka Uczniowie13:1
8.VBCH - Szkłomal3:3
Godziny spotkań 6 kolejka - 16.12.2007r.Wynik
1.Makrodach Rumienica - Martin0:5
2.Szynaka Uczniowie - Oristo0:7
3.Martin Junior - Rolnik3:8
4.Joga Bonito - VBCH3:2
5.Szkłomal - Szynaka Meble1:1
6.LPB Lubawa - Libro3:4
7.OSiR - VBCH Junior5:4
8.Swedwood - Motor Juniorzy0:4
Godziny spotkań 7 kolejka - 23.12.2007r.Wynik
1.Martin - OSiR4:1
2.VBCH Junior - LPB Lubawa5:0 vo.
3.VBCH - Martin Junior4:2
4.Libro - Szkłomal4:4
5.Motor Juniorzy - Makrodach Rumnienica5:0
6.Rolnik - Szynaka Uczniowie10:3
7.Oristo - Swedwood1:2
8.Szynaka Meble - Joga Bonito7:1
Godziny spotkań 8 kolejka - 30.12.2007r.Wynik
1.Martin Junior - Szynaka Meble
2.Motor Juniorzy - Oristo
3.Makrodach Rumienica - OSiR
4.Szynaka Uczniowie - VBCH
5.Joga Bonito - Libro
6.Szkłomal - VBCH Junior
7.LPB Lubawa - Martin
8.Swedwood - Rolnik
Godziny spotkań 9 kolejka - 06.01.2008r.Wynik
1.Joga Bonito - Libro3:4
2.OSiR - LPB Lubawa6:3
3.Martin - Szkłomal0:0
4.Oristo - Makrodach Rumienica11:0
5.VBCH Junior - Joga Bonito2:2
6.Libro - Martin Junior7:4
7.Szynaka Meble - Szynaka Uczniowie8:2
8.VBCH - Swedwood4:0
9.Rolnik - Motor Junior1:5
Godziny spotkań 10 kolejka - 20.01.2008r.Wynik
1.Oristo - Rolnik3:4
2.Motor Juniorzy - VBCH0:7
3.Swedwood - Szynaka Meble3:6
4.Joga Bonito - Martin2:5
5.Szynaka Uczniowie - Libro5:12
6.Szkłomal - OSiR9:3
Godziny spotkań 11 kolejka - 27.01.2008r.Wynik
1.VBCH Junior - Szynaka Uczniowie7:5
2.Makrodach Rumienica - Szkłomal (awansem)1:6
3.VBCH - Oristo5:0 vo.
4.Martin - Martin Junior6:1
5.Rolnik - Makrodach Rumienica10:2
6.Libro - Swedwood1:5
7.VBCH Junior - VBCH Junior (zaleg�y)2:2
Godziny spotkań 12 kolejka - 03.02.2008r.Wynik
1.Rolnik - VBCH2:5
2.Oristo - Szynaka Meble1:4
3.Motor Juniorzy - Libro4:0
4.Swedwood - VBCH Junior2:4
5.Szynaka Uczniowie - Martin0:11
6.Szkłomal - LPB Lubawa8:1
Godziny spotkań 13 kolejka - 10.02.2008r.Wynik
1.Szynaka Meble - Motor Juniorzy2:1
2.Szynaka Meble - Rolnik6:2
3.LPB Lubawa - Martin Junior0:1
4.OSiR - Szynaka Uczniowie6:5
5.Martin - Swedwood0:0
6.VBCH Junior - Motor Juniorzy1:9
7.Szkłomal - Joga Bonito9:1
8.Libro - Oristo5:2
9.VBCH - Makrodach Rumienica5:0
10.LPB Lubawa - Makrodach Rumienica6:5
Godziny spotkań 14 kolejka - 17.02.2008r.Wynik
1.OSiR - Joga Bonito1:7
2.VBCH - Szynaka Meble2:2
3.Oristo - VBCH Junior10:1
4.Makrodach Rum. - Joga Bonito0:5
5.Motor Juniorzy - Martin1:2
6.Swedwood - OSiR0:2
7.Szynaka Ucz. - LPB Lubawa1:6
8.Martin Junior - Szkłomal0:12
9.Rolnik - Libro3:4
Godziny spotkań 15 kolejka - 23.02.2008r.    Wyniki    
1.Libro - VBCH5:4
2.Szynaka Meble - Makrodach Rumienica20:1
3.LPB Lubawa - Swedwood4:6
4.OSiR - Motor Juniorzy2:3
5.Joga Bonito - Martin Junior13:1
6.Martin - Oristo5:0
7.VBCH Junior - Rolnik7:10
8.Szynaka Uczniowie9:2

DO GÓRY ↑

Projekt i realizacja: Wojciech Grabowski © Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie