Rekomendowane Centrum Pobytowe
Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku

AEROBIK

Zapraszamy na zajęcia aerobiku. Zajęcia odbywają się od 19.00 do 20.00 w każdy wtorek i czwartek.
Cena 5,50zł za godzinę.

Siłownia - rezerwacje

Siłownia jest zarezerwowana


w poniedziałki 15.30 - 17.00

HALÓWKA

Po bieżące informacje dotyczące halówki zapraszamy bezpośrednio na stronę rogrywek osir.lubawa.pl/halowka

Hala - promocja

Iformujemy o możliwości korzystania z hali sportowej przy ul Łąkowej 8 . w soboty, niedziele oraz dni świątecznych w cenie tylko 28zł/godz

?
Aa Aa Aa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie

Terminarz rozgrywek 14 Edycji - sezon 2010/2011

Otwarte Mistrzostwa Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Lubawy

Godziny spotkań1 kolejka - 14.11.2010 (niedziela)Wynik
1Szkłomal - Szynaka Motor Junior9:0
2Constract - Szynaka Meble5:2
3Libro Lubawa - AP Elektro3:0
4Zip Skład Szkłomal - Freak Team2:5
5Libro Rodzone - Swedwood I6:3
6Karczma - Wasyl Team Olsztyn0:8

Godziny spotkań2 kolejka – 28.11.2010r.Wynik
1Libro Lubawa - Szynaka Motor Junior5:1
2Libro Rodzone - AP Elektro5:6
3Swedwood I - Freak Team1:6
4Karczma - Constract2:5
5Szkłomal - Wasyl Team Olsztyn1:0
6Zip Skład Szkłomal - Szynaka Meble0:1

Godziny spotkań 3 kolejka – 05.12.2010r.Wyniki
1Swedwood I - Szynaka Meble1:7
2Zip Skład Szkłomal - Constract0:4
3Freak Team - AP Elektro0:9
4Szkłomal - Libro Lubawa1:0
5Wasyl Team OlsztynSzynaka Motor Junior8:0
6Karczma - Libro Rodzone3:10

Godziny spotkań 4 kolejka – 12.12.2010r.Wyniki
1Constract - Wasyl Team Olsztyn1:5
2SzkłomalZip Skład Szkłomal8:0
3Libro Rodzone - Libro Lubawa2:1
4Szynaka Motor JuniorFreak Team3:8
5Karczma - Swedwood I1:6
6AP Elektro - Szynaka Meble3:3

Godziny spotkań 5 kolejka – 19.12.2010r.Wyniki
1Constract - Libro Lubawa4:3
2Szynaka Meble - Libro Rodzone5:2
3Zip Skład Szkłomal - Wasyl Team Olsztyn1:7
4Szkłomal - Freak Team9:1
5AP Elektro - Swedwood I8:1
6 Karczma - Szynaka Motor Junior8:1

Godziny spotkań 6 kolejka - 02.01.2011r.Wyniki
1Szynaka Motor Junior - Swedwood I5:5
2Szkłomal - AP Elektro2:2
3Wasyl Team Olsztyn - Freak Team0:1
4Zip Skład Szkłomal - Libro Lubawa0:7
5Constract - Libro Rodzone2:3
6Karczma - Szynaka Meble0:3

Godziny spotkań 7 kolejka - 16.01.2011r.Wyniki
1 Wasyl Team Olsztyn - Swedwood I6:1
2Szynaka Meble - Freak Team1:2
3Szynaka Motor Junior - Libro Rodzone1:8
4Karczma - Libro Lubawa1:7
5Szkłomal - Constract3:2
6AP Elektro - Zip Skład Szkłomal9:0


Kolejka nr 2

8 kolejka - 23.01.2011rWynik
1AP Elektro - Constract3:2
2Szynaka Meble - Szynaka Motor Junior6:3
3Zip Skład Szkłomal - Swedwood I2:4
4Szkłomal - Libo Rodzone1:1
5Wasyl Team Olsztyn - Libro Lubawa4:2
6FC "Karczma Nad Sandelą" - Freak Team2:5

Godziny spotkań 9 kolejka - 30.01.2011r.Wyniki
1Szkłomal - Swedwood I 10:0
2 Szynaka Motor Junior - Constract1:4
3 AP Elektro - Wasyl Team Olsztyn2:1
4 Zip Skład Szkłomal - Karczma3:3
5 Szynaka Meble - Libro Lubawa3:4
6 Freak Team - Libro Rodzone0:5

Godziny spotkań 10 kolejka - 06.02.2011r.Wyniki
1Szynaka Motor Junior - AP Elektro0:4
2Libro Lubawa - Swedwood I8:2
3Zip Skład Szkłomal - Libro Rodzone0:6
4Constract - Freak Team3:1
5Karczma - Szkłomal1:5
6Szynaka Meble - Wasyl Team Olsztyn2:0

Godziny spotkań 11 kolejka - sobota 12.02.2011r.Wyniki
1Freak Team - Libro Lubawa3:6
2Wasyl Team Olsztyn - Libro Rodzone0:5 (w-ower)
3Szkłomal - Szynaka Meble2:0
4Szynaka Motor Junior - Zip Skład Szkłomal1:4
5Constract - Swedwood I1:6
6Karczma - AP Elektro 4:2

DO GÓRY ↑

Projekt i realizacja: Wojciech Grabowski © Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie