Hulajnogi 2017

Komunikat końcowy z wyścigu na hulajnogach

Dnia 11.08.2017r. przy boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie odbyły się wyścigi na hulajnogach dla dzieci do 13 roku życia. Do wyścigów przystąpiło 31 osób, które startowały                    w różnych kategoriach wiekowych , dziewcząt i chłopców.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta 1 – 3 lat Chłopcy 1 – 3 lat
I m – Antonina Witkowska                                          

II m – Katarzyna Niesiobędzka  

III m – Hanna Przybyszewska                                  

                                                                                    

I m – Grzegorz Sujka

II m – Mikołaj Ochlak

III m – Jędrzej Roguszczak

Dziewczęta 4 – 6 lat Chłopcy 4 – 6 lat
I m – Marta Józefowicz                                               

II m – Hanna Roguszczak                                            

III m – Dominika Banacka                                          

IV m – Wiktoria Neumann                                          

V m – Julia Przybyszewska                                         

VI m – Lena Kłosowska                                              

I m – Bartosz Obuchowski

II m – Oskar Ochlak

III m – Alan Dzik

IV m – Marek Brzozowski

V m – Iwo Szefler

VI m – Maciej Tański

Dziewczęta 7 – 9 lat Chłopcy 7 – 9 lat
I m – Justyna Łojewska                                               

II m – Oliwia Brodzińska                                             

III m – Zuzanna Kirstein                                           

IV m – Ewa Brzozowska                                            

V m – Barbara Brzowska                                             

                                                                                  

I m – Damian Łojewski

II m -Hubert Raszkowski

III m – Igor Kłosowski

IV m – Milian  Misku

V m – Adam Leliński

VI m – Marcel Dreszler

Dziewczęta 10 – 13 lat Chłopcy 10 – 13 lat
I m – Jagoda Obuchowska                                            I m – Olivier Raszkowski

II m – Marcin Józefowicz   

                                        

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz słodycze i napój. Wyścigi prowadzili Piotr Treder i Mirosław Gajewski.