Sobótki Lekkoatletyczne 2016

Halowe Zawody Lekkoatletyczne szkół podstawowych „Sobótki” 20.02.2016r.

Bieg na 30m dziewcząt rocznik 2005 i młodsi

Eliminacje

Lp Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Grzybińska Maria SP Lubawa- LKS 6,03
2 Zielińska Karolina SP Lubawa 7,24
3 Kaczmar Hanna SP Lubawa 6,28
4 Jurkiewicz Oliwia SP Sampława-LKS 6,32
5 Miesikowska Marta SP Złotowo-LKS 6,15
6 Marszelewska Kinga SP Złotowo-LKS 6,13
7 Wierzbowska Wiktoria SP Złotowo 6,55
8 Janicka Paulina SP Złotowo 6,01
9 Fafińska Paulina SP Złotowo-LKS 5,57
10 Tykarska Karolina SP Lubawa-LKS 6,51
11 Kołodziejska Patrycja SP Lubawa-LKS 6,23

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Fafińska Paulina SP Złotowo-LKS 5,54
II Janicka Paulina SP Złotowo 5,97
III Grzybińska Maria SP Lubawa-LKS 6,05
IV Marszelewska Kinga SP Złotowo-LKS 6,19

Bieg na 30m chłopców rocznik 2005 i młodsi

Eliminacja

Lp Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Jackowski Mateusz SP Lubawa-LKS 5,27
2 Dymkowski Dawid SP Kazanice 6,27
3 Kowalski Miłosz SP Sampława-LKS 5,7
4 Górski Mateusz SP Złotowo 7,2
5 Ochlak Paweł SP Złotowo 6,15
6 Klimowski Krzysztof SP Złotowo 6,79
7 Orzechowski Karol SP Złotowo-LKS 6,25
8 Borkowski Wiktor SP Kazanice-LKS 5,83

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Jackowski Mateusz SP Lubawa-LKS 5,31
II Kowalski Miłosz SP Sampława-LKS 5,53
III Ochlak Paweł SP Złotowo 5,97
IV Borkowski Wiktor SP Kazanice- LKS 6,09

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2004

Eliminacja

Lp Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Zabłotna Dagmara SP Lubawa 6,2
2 Twardy Oliwia SP Lubawa 5,86
3 Biedrzycka Weronika SP Lubawa 5,61
4 Strużyńska Martyna SP Lubawa-LKS 5,6
5 Golder Patrycja SP Złotowo 5,75
6 Neumann marcelina 6,14
7 Tasarz Kinga 6,03

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Biedrzycka Weronika SP Lubawa 5,95
II Golder Patrycja SP Złotowo 5,9
III Strużyńska Martyna SP Lubawa-LKS 5,95
IV Twardy Oliwia SP Lubawa 6,1

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2004

Eliminacje

Lp Imięi nazwisko Szkoła Wynik
1 Sosnowski Gabriel SP Lubawa 6,16
2 Frankiewicz Łukasz SP Kazanice-LKS 5,44
3 Sawicki Adam SP Sampława -LKS 6
4 Fafiński Dawid SP Złotowo 6,82
5 Kołodziejski Igor 6,18

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Frankiewicz Łukasz SP Kazanice -LKS 5,98
II Sawicki Adam SP Sampława-LKS 6,14
III Kołodziejski Igor 6,24
IV Sosnowski Gabriel SP Lubawa 6,3

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2003

Eliminacje

Lp Imię i nazwisko Szkoła Wynik
1 Uzarska Julia SP Lubawa-LKS 5,39
2 Jakubowska Patrycja SP Lubawa-LKS 5,63
3 Fafińska Emilia SP Złotowo-LKS 5,49
4 Kozłowska Nicol SP Złotowo-LKS 5,5
5 Bedra Marlena SP Złotowo-LKS 6,32
6 Biedrzycka Malwina SP Prątnica-LKS 5,34
7 Ćwiklińska Aleksandra SP Prątnica-LKS 5,81
8 Klimowska Karolina SP Złotowo 6,15

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Biedrzycka Malwina SP Prątnica-LKS 5,28
II Uzarska Julia SP Lubawa-LKS 5,42
III Fafińska Emilia SP Złotowo-LKS 5,55
IV Kozłowska Nicol SP Złotowo-LKS 5,72

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2003

Finał

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Pikoszewski Dominik SP Prątnica-LKS 4,92
II Wojtowicz Łukasz SP Lubawa 5,26
III Dreszler Patryk SP Lubawa-LKS 5,3
IV Brzozowski Adam SP Lubawa 5,34

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Miesikowska Marta SP Złotowo-LKS 11,77
II Janicka Paulina SP Złotowo 8,8
III Zawadzka Katarzyna SP Kazanice 8,58
IV Krauze Maja SP Lubawa 6,98
V Pietrzak Kinga SP Kazanice 6,91
VI Wierzbowska Wiktoria SP Złotowo 6,54
VII Wiśniewska Zuzanna SP Kazanice 4,24

Pchnięcie piłką lekarską chłopców rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Dobrowolski Konrad SP Kazanice 12,9
II Borkowski Wiktor SP Kazanice-LKS 11,6
III Przybyłowski Dominik SP Sampława-LKS 9,98
IV Dymkowski Dawid SP Kazanice-LKS 9,39
V Górski Mateusz SP Złotowo 8,02

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Cichocka Wiktoria SP Kazanice 12,77
II Strużyńska Martyna SP Lubawa-LKS 11,86
III Śliwińska Karolina SP Lubawa 11,29
IV Gross Natalia SP Lubawa 11,17
V Wojtkiewicz Marta SP Lubawa 10,65
VI Nikola Zadroga SP Kazanice 8,29
VII Tasarz Kinga SP Kazanice 8,05
VIII Tesmer Patrycja SP Lubawa-LKS 7,97

Pchnięcie piłka lekarską chłopców rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Fafiński Paweł SP Złotowo-LKS 14,49
II Caban Maciej SP Lubawa 14,01
III Gorski Maciej SP Kazanice -LKS 13,29
IV Mederski Mateusz SP Złotowo 12,34
V Gorszka Paweł SP Złotowo 9,63
VI Rynkowski Antonii SP Lubawa 9,23
VII Fafiński Dawid SP Złotowo 8,87

Pchnięcie piłką lekarską dziewcząt rocznik 2003

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Kozłowska Nicol SP Złotowo-LKS 14,15
II Jakubowska Patrycja SP Lubawa-LKS 12,3
III Jackiewicz Agata SP Kazanice 10,77

Pchnięcie piłką lekarską chłopców rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Pietrzak Maciej SP Kazanice 15,49
II Przygodzki Jakub SP Złotowo 14,94
III Wroński Konrad SP Lubawa 14,3
IV Jakubowski Mateusz SP Złotowo-LKS 11,78
V Zieliński Błażej SP Kazanice 11

Skok w dal dziewcząt rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Grzybińska Maria SP Lubawa-LKS 3,77
II Pietrzak Kinga 3,65
III Jurkiewicz Oliwia SP Sampława-LKS 3,51
IV Marszelewska Kinga SP Złotowo-LKS 3,46
V Zawadzka Katarzyna SP Kazanice 3,45
VI Krawczyk Aleksandra SP Sampława-LKS 3,41
VI Fafińska Paulina SP Złotowo 3,41
VII Wiśniewska Zuzanna SP Kazanice 3,29
VIII Kołodziejska Patrycja SP Lubawa-LKS 3,15
IX Krauze Maja SP Lubawa 3,11
X Rydel Alicja SP Lubawa 2,98
XI Rydel Patrycja SP Lubawa 2,85
XII Graman Agata SP Kazanice 2,8
PK Tykarska Karolina SP Lubawa-LKS 2,41

Skok w dal chłopców rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Zadroga Hubert SP Kazanice-LKS 4,31
II Klimowski Krzysztof SP Złotowo 3,86
III Kowalski Miłosz SP Sampława 3,69
IV Orzechowski Karol SP Złotowo-LKS 3,65
V Licznerski Szymon SP Lubawa 3,6
VI Łatkowski Dawid SP Lubawa 3,55
VII Ochlak Paweł SP Złotowo 3,29
VIII Przybyłowski Dominik SP Sampława 3,25

Skok w dal dziewcząt rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Golder Patrycja SP Złotowo 4,15
II Biedrzycka Weronika SP Lubawa 3,8
III Twardy Oliwia SP Lubawa 3,77
IV Zalewska Marta SP Lubawa 3,71
V Wojtkiewicz Marta SP Lubawa 3,59
VI Neuman Marcelina SP Sampława-LKS 3,4
VII Zabłotna Dagmara SP Lubawa 3,22
VIII Kozłowska Wiktoria SP Lubawa 2,97

Skok w dal chłopców  rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Frankiewicz Łukasz SP Kazanice-LKS 4,3
II Caban Maciej SP Lubawa 3,88
III Szczepański Paweł SP Lubawa 3,64
IV Sosnowski Gabriel SP Lubawa 3,43
V Sawicki Adam SP Sampławaa-LKS 3,3
VI Rynkowski Antonii SP Lubawa 3,25
VII Kołodziejski Igor SP Lubawa 3,1
VIII Fafiński Paweł SP Złotowo-LKS 3,01
IX Gorszka Paweł SP Złotowo 2,96

Skok w dal dziewcząt rocznik 2003

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Uzarska Julia SP Lubawa-LKS 4,4
II Wrońska Laura SP Lubawa-LKS 4,38
III Biedrzycka Malwina SP Prątnica-LKS 3,95
IV Wierzbowska Anna SP Lubawa 3,73
V Ćwiklińska Aleksandra SP Prątnica-LKS 3,34
VI Bedra Marlena SP Złotowo-LKS 3,27
VII Gamańska Wiktoria SP Lubawa 3,2
VIII Łątkowska Kinga SP Lubawa 3,1
IX Klimowska Karolina SP Złotowo 2,96

Skok w dal chłopców rocznik 2003

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Liedke Łukasz SP Lubawa 5,03
II Wojtowicz Łukasz SP Lubawa 4,71
III Przygodzki Jakub SP Złotowo 4,62
IV Dreszler Patryk SP Lubawa-LKS 4,55
V Stawiarski Łukasz SP Lubawa 4,15
VI Giziński Jakub SP Lubawa 4,04
VII Brzozowski Adam SP Lubawa 4,02
VIII Piekoszewski Dominik SP Prątnica-LKS 3,86
IX Rochewicz Radosław SP Kazanice 3,25

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Graman Agata SP Kazanice 02:34:15
II Karolina Tykarska SP Lubawa-LKS 02:48:15

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2005 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Jackowski Mateusz SP Lubawa-LKS 02:02:24
II Zagroda Hubert SP Kazanice-LKS 02:07:57
III Łątkowski Dawid SP Lubawa-LKS 02,10,72
IV Licznerski Szymon SP Lubawa 02,13,84

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Zalewska Marta SP Lubawa 2,15,87
II Tesmer Patrycja SP Lubawa-LKS 02,25,71

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2004

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Górski Maciej SP Kazanice-LKS 02:03:24
II Szczepański Paweł SP Lubawa 02:08:18
III Mederski Mateusz SP Kazanice 02:17:49

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2003

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Wrońska Laura SP Lubawa-LKS 02:00:39
II Fafińska Emilia SP Złotowo-LKS 02:05:01
III Wierzbowska Anna SP Lubawa 02:06:49
IV Gamańska Wiktoria SP Lubawa 02:16:57
V Łątkowska Kinga SP Lubawa 02:23:26

Bieg na 600 m chłopców 2003

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Wynik
I Jakubowski Mateusz SP Złotowo-LKS 01:54:50
II Wroński Konrad SP Lubawa 01:59:30
III Liedke Łukasz SP Lubawa 02:02:11
IV Lewicki Patryk SP Lubawa 02:07:11
V Giziński Jakub SP Lubawa 02:10:46
VI Stawiarski Łukasz SP Lubawa 02:13:52
VII Zieliński Błażej SP Kazanice 02:18:09
VIII Rochewicz Radosław SP Kazanice 02:28:46